BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Technikos pirkimas, arba kodėl moteris ne tik už vairo yra ne pats puikiausias pavyzdys

Sveiki, mano mieli skaitytojai ir bendraminčiai ar šiaip besidomintys savo įmonės steigimu. Taigi praėjo dar viena – jau septinta – savaitė, kai mano reikalai gana sėkmingai juda naujos įmonės steigimo link. Darbuotojai jau ieškomi, o kol jie dar nerasti, pats laikas nupirkti visą darbui reikalingą biuro techniką. Būtent tuo ir užsiėmiau visą savaitę. O sekėsi man visai neblogai.

Na, jeigu nekalbėsime apie tai, jog visiškai nieko neišmanau apie kompiuterius ir bet kokią kitą techniką, be konsultacijų neišsiverčiau niekaip. Tiesą sakant, šįkart nusprendžiau nesirausti valandų valandas internete, o tiesiog peržiūrėjau pirmuosius Google parodytus rezultatus ir paskambinau iš viso 3 firmoms, kurios parduoda kompiuterius. Vienai teko skambinti 2 kartus, tačiau niekas taip ir neatsiliepė, nors telefonas ir nebuvo „užimtas“. Puikus lygis. Pavadinimo neminėsiu, nes nenoriu veltis į jokias, liaudiškai tariant, „machinacijas“, tačiau tokio aptarnavimo lygio niekam nelinkėčiau.

Kitų dviejų išsirinktų firmų atstovai atsiliepė (mano ir jų laimei), tad liko išsirinkti, kas pasiūlys geresnę kainą ir kitas sąlygas. Pasirinkau BIGBOX.LT, iš ten užsisakiau 4 Dell nešiojamuosius kompiuterius , kurie, tikiuosi, ilgai tarnaus. Dabar kiekvienas darbuotojas turės geras sąlygas dirbti – dailią ir patogią darbo vietą, kompiuterį… Bet pala – dar trūksta spausdintuvo!

Čia situacija truputį kitokia. Ilgą laiką svarsčiau ir vis dar svarstau tarp dviejų firmų – Dailyprint ir Grometa. Pastaroji užsiima spausdintuvų prekyba, taip pat kasečių pildymu, todėl prireikus čia pat galėčiau gauti viską, ko reikės. Be to, kaip nuolatiniam klientui, būtų pritaikytos ir tam tikros nuolaidos. Tuo tarpu „Dailyprint“ nuomoja spausdintuvus. Čia ir yra dilema: nežinau, kiek man reikės spausdinti ir kas būtų pigiau – kartas nuo karto išsinuomoti spausdintuvą ar turėti nuosavą. Taigi su šiuo klausimu dar reikės gerokai „pasukti“ galvą.

Na, svarbiausia, kad darbuotojai turi viską, ko reikia, o aš jau kažkaip rasiu sprendimus ir išeitis. Na, o dabar beliko peržvelgti viską, ką pripasakojau ir pasidalinti tuo, kas galbūt užsiliko kažkokioje galvos kertelėje nepasakyta. Taigi geros ir blaivios (visais atžvilgiais) savaitės Jums!

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Technikos pirkimas, arba kodėl moteris ne tik už vairo yra ne pats puikiausias pavyzdys”

  1.   Lina rašo:

    Puikus straipsnis! Linkiu sėkmės versle!

  2.   Rasa rašo:

    Žinoma, kad daug geriau pirkti, o ne nuomuotis! Šiais laikais spausdintuvai jau nekainuoja tiek daug, kaip anksčiau - tuo labiau, už tą pačią nuomos kainą gali nusipirkti naudotą.

  3.   spausdintuvo nuoma vilniuje rašo:

    Sveiki, o aš kaip tik manau, kad geriau nuomotis, jei teksto autorė dar gerai nežino kiek daug ji naudos spausdintuvą, nes išsinuomavus matysite kiek jums jis reikalingas ir jei matysite, kad spausdinate daug, galėsite investuoti ir nusipirkti.

Rašyk komentarą