BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Smagūs įmonių pavadinimai, arba kodėl Onutė užsiima erotiniais masažais

Taigi aš niekaip negaliu pamiršti smagiosios lietuvių išmonės. Kai bandžiau išsirinkti pavadinimą savo įmonei, tiek smagumynų prisirinkau, kad nusprendžiau laisvu laiku jų pasidairyti dar. Ir kaip Jūs manote? Tikrai jų radau!

Taigi, linksmybės visiems artimos, ypač, jei jos būna gamtoje. Kad ir Jūsų sode tarkim. Žinot, jau imu pavydėti LSD – Lietuvos sodininkų draugijai. Gal jau reikėtų ten įstoti ir man?.. Bet štai kodėl padangų prekybos firma naudoja vardą „Petrutė“ man mažiau suprantama. Štai „Pasvalio agrodileris“ išvis neaišku, kokių medžiagų „prastūmimu“ užsiima.

Nepaliekame ir Lietuvos gamtos – kaipgi be Labanoro girios, kuri jau tapo ir „Labanoras International“ (didybė įsiplieskė?). Sakykit, ką norit, tačiau „Berlyno meškiukas“ taip pat asocijuojasi ne su kuo  kitu, o sau tamsta Hitleriu. „Čiurlio medis“ irgi gana dviprasmiškai (o gal net triprasmiškai ar daugiau) skamba.

Keletas išradingesnių, kuriems net nereikia komentarų:

UAB „Drėgmė“

Leidybinė įmonė „Blaivioji Lietuva“

„Reks“ (kažkas buvo „Komisaro Rekso“ gerbėjas…)

„Sargėnų keramika“ (keramikinė apsauga…)

„Šviesus rytojus“ (komunizmo idėjos?)

O ar kada nors pagalvojote, ką reiškia garsiausių automobilių firmų pavadinimai? Taigi truputis naujienų iš užsienio: kaip žmonės sumanė pajuokauti iš garsiausių firmų pavadinimų?

FIAT – Failure In Italian Technology – klaida italų technologijoje.

FORD – Fix Or Repair Daily – taisyti ar remontuoti kasdien.

HYUNDAI – Hope You Understand Nothing‘s Driveable and Inexpensive – tikiuosi, kad tu supranti, jog niekas už tokius pinigus nevažiuos.

KIA – Killed in Assembly – sunaikintas surenkant.

BMW – Big Money Works – dideli pinigai dirba (veikia)

Na, o pabaigai norėčiau sugrįžti prie Lietuvos ir paklausti: ar žinote, koks įstaigos pavadinimas yra pats ilgiausias? Ogi šis: Valstybės įmonė Pataisos reikalų departamento prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus tardymo izoliatorius–kalėjimas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Smagūs įmonių pavadinimai, arba kodėl Onutė užsiima erotiniais masažais”

  1.   Rita rašo:

    Linksmas straipsniukas, Lina!

Rašyk komentarą