BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pažinties link, arba kodėl aš perėmiau rašytojo plunksną

Sveiki! Esu vardu Lina – 25-erių sostinės gyventoja, visai šviežiai „iškepta“ specialistė: netrumpus metus krimtau tarptautinio verslo ir komunikacijos mokslus ISM vadybos ir ekonomikos universitete. Žinoma, kaip ir daugelis turiu nemažai vilčių: geras universitetas, aukšti mokymosi rezultatai. Ko daugiau reikia? Pasiruošimo! Štai kodėl apie dalykus, kuriuos galėčiau veikti baigusi studijas, pradėjau galvoti dar jų metu.

Tiesą sakant, variantų turėjau begalę, nuo realių iki visiškai neįgyvendinamų, tačiau lietuviškos gyvenimo subtilybės greitai „nusodino“ ir teko grįžti į realybę. Dirbti už kelis šimtus litų – ne man, todėl nusprendžiau, kad įgytas žinias galiu pritaikyti verslaudama – juk to ir išmokau studijuodama!

Žinoma, galvoje sukosi daugybė minčių apie tai, kokį čia verslą galėčiau daryti. Žinau tik viena: noriu, kad tai būtų naudinga ir man, ir rinkai. Pasirinkau išnaudoti bene populiariausią šiais laikais informacijos šaltinį – internetą – savo naudai: teiksiu verslo konsultacijas reklamos įvaizdžio internete klausimais.

Tačiau gana akivaizdu, kad kol kas turiu tik idėją, kurią ne tik reikia „nušlifuoti“, bet ir įgyvendinti. O tai padaryti užtruks nemažą laiko tarpą, per kurį dėsiu žingsnelį po žingsnelio savo būsimo sėkmingo (tikrai taip!) verslo link. O visais žingsneliais, rasta informacija, patarimais, pasidžiaugimais, o galbūt kartais ir ašaromis dalinsiuosi šiame bloge su Jumis – galbūt tokiais kaip aš, kurie nori kažko pasiekti, turėti kažką savo ir būti tais, kurie diktuoja madas, laužo nusistovėjusius stereotipus ir taisykles.

Ką gi, laikas kibti į paieškas, kurios prasideda nuo įmonės pavadinimo. Ką pasirinkti? Greit išsiaiškinsime! O dabar – skanios vakarinės arbatos puodelio apmąstant genialias idėjas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “Pažinties link, arba kodėl aš perėmiau rašytojo plunksną”

 1.   Justas rašo:

  Labas Lina,
  Sekmės verslaujant!
  Dažniau užsuksiu į tavo dienoraštį paskaityti.

 2.   Blakis rašo:

  Iš visos mano kuklios patirties, nuoširdžių ir paprastų žmonių yra labai nedaug. Bent jau rašančių. Tai linkiu kad siekiama svajonė išsipyldytų, o mes, žiopliai, galėtumėm apie tai smagiai pasiskaityt :)

 3.   Įmonės pavadinimo pasirinkimas, arba ko tik lietuvių išmonė negali rašo:

  [...] Jauna verslininkė :) BLOGas.lt internetinis dienoraštis « Pažinties link, arba kodėl aš perėmiau rašytojo plunksną [...]

 4.   Lina rašo:

  Sveiki! Ačiū už palaikymą :) Labai smagu, kad kažką sudominau - bus dar įdomiau dalintis žiniomis ir savo keliu, kuriuo judėsiu link įmonės steigimo, o po to kad ir diskusijas pravesti. :)

 5.   Sandra rašo:

  Labutis ir tau Lina!
  Ir aš pas tave dažniau užsuksiu :)

 6.   Goda rašo:

  Labas Lina, sėkmės sukant verslą! Tikiuosi, daugiau nuoširdžių straipsnių :)

Rašyk komentarą