BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Patalpų paieškos, arba lietuviškų loftų kainų grožybės

Sveiki!

Praėjo dar viena savaitė, o aš ir vėl pasirodau su naujomis žiniomis iš savo pasaulio. Išsirinkom įmonės pavadinimą, prie jos steigimo taip pat jau dirbama, tad kaip ir rašiau praeitą savaitę laikas ieškoti patalpų, kur galėsiu apsigyventi, nes tikiu, jog verslas pareikalaus ne 8 valandų darbo.

Paieškos prasidėjo kaip ir daugelio – ilgas naršymas internete. Aruodas.lt, patalpunuoma.net, nbiuras.lt – tai tik keletas pagrindinių internetinių tinklalapių, kuriuos pranaršiau. Ar atsibodo? Ir taip, ir ne. Akis truputį „badė“ man patikusių biurų kainos, bet jas paganyti tikrai buvo kur.

Žinoma, kaip ir daugelis šiais laikais žaviuosi senoviniais pastatais, taip pat loftais, tačiau gana greitai teko pripažinti, kad toks dalykas oi kaip ne mano kišenei. Jei jau įmonę įsteigs be įstatinio kapitalo, tai ką bekalbėti apie prabangų biurą, kurį teks kažkaip išlaikyti? Tiek jau to, susitaikiau su mintimi, kad tupėsiu kokiame mažame biure tarp krūvos popierių ir apdulkėjusių senovinių spintų.

Galų gale išsirinkau biurą Žirmūnuose, Klasikos namuose (Žirmūnų g. 70). Čia įrengtas nedidelis biurų kompleksas. Viskas atrodo tvarkingai, gana jaukiai. Tiesa, pats biuras nedidelis, nors kol kas atrodo gana erdviai. Nesistebiu – juk jis be baldų. Kodėl be baldų? Todėl, kad nusprendžiau, jog bus kur kas patogiau, jeigu įsigysiu savo kokybiškus baldus, kuriuos galėsiu išsivežti, kai keisiu dabartinį biurą kitu. Taip bus ir patogiau, ir pigiau. Mąstom nepraktiškai dabarties atžvilgiu, bet investuojam į ateitį. O tęsiant kalbą apie Klasikos namus, tai ar rekomenduočiau? Nežinau, galbūt. Verslo pradžiai tokie biurai tinka, tačiau jeigu turite daugiau darbuotojų ir esate rimti verslininkai, tai tikrai ne Jums. Biurai ir per maži, ir galbūt ne itin tam tinkami.

Taigi biuras patogioje vietoje yra, tačiau trūksta dar daug ko: baldų, technikos, darbuotojų. Tad kitą kartą pakalbėsime apie tai, ką tokio išmanaus radau biuro baldų paieškose. O dabar – pirmyn valyti dulkių naujajame biure, kad nebūtų gėda baldų montuotojų atsivesti!

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Patalpų paieškos, arba lietuviškų loftų kainų grožybės”

  1.   Biuro baldų paieškos, arba kodėl balti biuro baldai sumušė juoduosius rašo:

    [...] Jauna verslininkė :) BLOGas.lt internetinis dienoraštis « Patalpų paieškos, arba lietuviškų loftų kainų grožybės [...]

  2.   Kęstas rašo:

    O taip, aš irgi ieškojau biuro senamiestyje ir norėjau įšsinuomoti loftą, bet kainos tai labai didelės. Tikrai netinka pradedančiajam ir savo gilų vėžių neturintiems. Tai dabar irgi dirbam su pora draugų nedideliam ofisiuke netoli centro.

Rašyk komentarą