BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kodėl dviratis geriausia transporto priemonė, arba ir Lietuvoje yra gerų žmonių

Kaip ir daugelis jaunų (ir ne visai) Lietuvos žmonių, šiltuoju metų laikotarpiu mano geriausia transporto priemonė ir draugas yra dviratis. Juo mielai važinėju ir laisvalaikiu, ir renkuosi savo biurui pasiekti. Jaunoji verslininkė taupo!

Žinoma, tikrai ne kartą buvo kelionėse ir visokiausių „kuriozų”. Kas važinėja dviračiu, tikrai mane supras. Ne pati sėkmingiausia draugavimo su dviračiu buvo ir praeita savaitė.

Vieną rytą, važiuojant į savo nediduką, bet jaukų biurą, visai netoli jo nuleido dviračio padangą. Na, gerai, biurą pasieksiu, tačiau kaip grįžti iš jo? Eiti 5km stumiant dviratį ir nešant ant pečių gana sunkią kuprinę, kurioje nešiojamasis kompiuteris ir dokumentų krūvos, tikrai nesinori.

Pasiekusi biurą pradėjau dairytis aplink: gal kas nors gali pagelbėti? Iš aplinkinių niekas dviračiais į darbą nevažinėja, tad liko vienintelė išeitis - eiti į parduotuvę. Bet čia Lina irgi taupo: kam pirkti naują pompą, jei puiki guli mano namuose? Bet atrodė, jog kitos išeities nėra. Tačiau buvo!

Ir ta išeitis - šalia mano biuro esanti parduotuvė „Dviratis plius“. Tiesą pasakius, niekada nemaniau, jog pavyks su kažkuo susitarti! Bet… Užsukusi į parduotuvę trumpai papasakojau savo situaciją, o tiksliau - moteriškai paverkšlenau ir pasiguodžiau. Buvau labai nustebinta, kai man buvo tiesiog pasiūlyta palikti kažkokį nediduką „užstatą”, pasiimti pompą, pripūsti padangą ir tuomet pompą grąžinti. Išsirinkusi mano moteriškoms jėgoms subalansuotą dviračio pompą, vos ne šokinėdama iš laimės grįžau į biurą, prisipučiau padangą ir gražinau pompą.

O koks viso šito moralas? Toks, kad ir tarp lietuvių yra gerų ir norinčių padėti žmonių, o ne vien paniurėliai. Nuoširdžiai dėkoju „Dviratis plius”!

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Kodėl dviratis geriausia transporto priemonė, arba ir Lietuvoje yra gerų žmonių”

 1.   Ramūnas Bruzgys rašo:

  Ir Lietuvoje yra gerų žmonių. Pasisekė tau :)

 2.   Justina rašo:

  Pas juos man dviratį pirko!!!! Nuotraukoje Vilniaus Žirmūnų g. salonas :P Gražūs ten berniukai dirba ;))))))

 3.   Lina rašo:

  Ramūnai, taip, juk visur išimčių būna! :)

  Justina, pritariu, ten ne tik produkcija nebloga… ;)

Rašyk komentarą