BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip aš pakeisčiau šiuolaikinius laikraščius!

Ar yra šiais laikais jaunų žmonių, skaitančių laikraščius? Ko gero, taip, bet vis tik reikia pripažinti, jog didžiąją daugumą sudaro vyresnio amžiaus žmonės. O ir laikraščių turime pačių įvairiausių – nuo rimtų iki visiško bulvaro. Bulvaras. Taip, būtent šį dalyką tikrai ištrinčiau.

Nesvarbu, mes skaitome įprastus laikraščius ar naudojame naujienų portalus, kurie yra tarsi elektroniniai laikraščiai, mes pasirenkame, ką skaityti. Gaila, tačiau tai nebėra taip lengva šiais laikais. Deja, bet tikrai dažnai internetiniuose portaluose randame ne pasaulines naujienas, o jog kažkokia aktorė ar a la dainininkė su kažkuo susižadėjo, pasikeitė kelnes ar persidažė plaukus. Ir tai tikrai nervina.

Kartais (o gal ir dažnai) darosi keista, kaip kai kurie tikrai anksčiau buvę geri naujienų portalai ir laikraščiai šitaip nusirito. Komercija, sakysite? Taip, gali būti. Tačiau tai turėtų būti atskiri dalykai: vienas – rimtų, pasaulyje ir Lietuvoje aktualių naujienų, kitas – bulvaro. Taip kiekvienas skaitytojas turėtų galimybę greičiau ir geriau atsirinkti, ką jis nori skaityti ir kokio lygio žinių jam reikia. Pavyzdžiui, tikrai nėra malonu, kai gauni naujienlaiškį į elektroninį paštą iš, atrodytų, tikrai rimto portalo, o ten beveik pusę naujienų sudaro bulvaras.

Vėlgi, čia gali iškilti klausimas, kaip visa tai įgyvendinti ir ar apskritai įmanoma tai padaryti? Bent jau kol kas tikrai ne. Galbūt, kada nors ateityje… Bet kokiu atveju, aš apskritai neskaitau ir tikrai panaikinčiau bulvarines žinutes, nes man tikrai neįdomi kažkieno kelnaičių spalva – man pakanka savosios. Žinoma, jokiu būdu bulvaru nevadinu kultūrinių naujienų – pranešimų apie koncertus, įvairius pristatymus, spektaklius. To galėtų būti tikrai kur kas daugiau. Ir jeigu tai pradėtų mirgėti antraštėse lygiai taip pat, kaip ir bulvaro blizgučiai, esu tikra, jog tikrai daugiau žmonių tuo susidomėtų. O dabar belieka tiesiog pasirinkti – skaityti ar ne. Aš renkuosi pastarąjį variantą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą