BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Galiu patarti, arba ką šiuo atveju gali mano išmonė

Sveiki dar kartą! Mano įmonė jau įsteigta, biuras lyg ir įrengtas, darbuotojai beveik surasti… Dar turiu ir krūvelę straipsniukų čia, kurie, tikiuosi, nors kažkiek buvo Jums naudingi. Jeigu Jums iškilo kokių nors klausimų, jeigu kas nors neaišku – drąsiai klauskite, rašykite komentarus! Labai lauksiu Jūsų nuomonės, atsiliepimų ir klausimų, į kuriuos būtinai pasistengsiu atsakyti arba netgi parašysiu atskirą straipsnį. Žinoma, pati vadovaujuosi principu, jog ir vienas lauke – karys, tačiau kad ir kaip bebūtų, akivaizdu, jog bendradarbiavimas – geriausias būdas kažko pasiekti.

Taigi iki pasimatymo! O gal vertėtų sakyti – susirašymo? Bet kokiu atveju – dėsningų ir nuoseklių minčių, išradingumo ir kuo mažiau neaiškumų noriu Jums palinkėti!

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Galiu patarti, arba ką šiuo atveju gali mano išmonė”

 1.   Domeno įsigijimas, arba kodėl klesti užmirštukai rašo:

  [...] Jauna verslininkė :) BLOGas.lt internetinis dienoraštis « Galiu patarti, arba ką šiuo atveju gali mano išmonė [...]

 2.   Justina rašo:

  Sveikinu labai! Lina sekmės tavo įmonei ir verslui!
  Kaip tavo nuotaikos tai padarius?

 3.   Raminta rašo:

  Visų pirma sveikinu įsteigus savo įmonę. Tik nesupratau kurioje srityje dirbate? Galvoju ir aš apie įmonės įsteigimą, bet man ko gero bus reikalingos verslo konsultacijos , nes daug neaiškumų kyla.

Rašyk komentarą