BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Domeno įsigijimas, arba kodėl klesti užmirštukai

Sveiki!

Kaip ir rašiau praeitą savaitę, peržvelgiau viską, apie ką buvau papasakojusi ir taip, buvau teisi – tikrai ne viską papasakojau! Žinoma, nebuvo gyvybiškai svarbių dalykų, tačiau pamirštieji tikrai turi nemažą reikšmę.

Pagrindinis užmirštukas – domeno įsigijimas. Atrodo, toks akivaizdus dalykas, pradžioje apie jį lyg ir užsiminiau, o po to pamiršau ir nutilau. Taigi, svetainės talpinimą ir internetinį vardą (domeną) nusipirkau iš www.domenai.lt. Ilgai tikrai neieškojau, iš ko čia nusipirkus domeną, tiesiog „permečiau“ akimis patraukliausius planus ir įsigijau man priimtiniausią. Galiu pasakyti, kad kainos tikrai nedidelės, tad pasiūlyčiau visiems, kurie nori sutaupyti.

Kokie dar užmirštukai? Daugiau tokių lyg ir neradau. Čia buvo pagrindinis dalykas, kurio nepaminėjau. Tačiau jau esu nusiteikusi įdomiai kitai temai, kuri galbūt Jums „pakiš“ vieną kitą idėją, jeigu ruošiatės steigti savo įmonę, jei ne – tuomet bus smagu pasijuokti. Juk juokas ilgina gyvenimą, tad džiaukimės kiekviena diena!

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Domeno įsigijimas, arba kodėl klesti užmirštukai”

 1.   Simas rašo:

  Linute,
  gal gali patarti kaip issirinkti tinkama domena?

 2.   Lina rašo:

  Labas, Simai! Žinoma, kad pasistengsiu patarti. Kadangi ši dilema iškyla ne tik tau, manau, kad verta apie tai parašyti netgi atskirą straipsniuką. Šio darbo ir imuosi! :)

 3.   Simona rašo:

  Aš pas juos nusipirkau savo pirmą interneto vardą. Tikrai nebuvo sudėtinga.

  Ačiū už patarimus čia: http://linaverslauja.blogas.lt/kaip-issirinkti-tinkama-domena-113.html

 4.   Justina rašo:

  Simona tau pasisekė, aš tai dar mastau. Noriu tinkamai viską apgalvoti.

Rašyk komentarą