BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Darbuotojų paieškos, arba kodėl blogiems darbuotojams reikia peršti kailį

Sveiki ir vėl! Kaip prabėgo Jūsų savaitė? Maniškė buvo darbinga – buvo montuojami biuro baldai, o per tą laiką ieškojau darbuotojų. Na, tiksliau, ne pati tuo užsiėmiau, bet ieškojau patikimų rankų, kurios galėtų perimti šį darbą.

Cha, turbūt iškilo klausimas, kodėl nepatikėjau šio darbo sau? Pirmas ir pats svarbiausias dalykas – tai pirmas kartas, kai aš turiu SAVO verslą, todėl man reikia tikrai patikimų žmonių, kuriuos pačiai, turint patirties stoką, išsirinkti tinkamai gali būti tikrai sunku, o neturint didžiulio biudžeto klysti tikrai nesinori, nes prastas darbuotojas tikrai kainuos daugiau negu profesionalų paslaugos.

Taigi nusprendžiau, kad man pradžiai reikės buhalterio (-ės), administratoriaus (-ės) ir 2 konsultantų. Panaršiusi internete ir susisiekusi su keletu firmų, nusprendžiau bendradarbiauti su įmone Indigroup. Žinoma, čia tik mano asmeninė nuomonė, tačiau jie man pasirodė patikimiausi partneriai. Gal tokį įspūdį paliko siauras teikiamų paslaugų spektras, kuris leidžia susikoncentruoti ties atliekamu darbu, o gal kažkiek patiko ir profesionalus bei ganėtinai dailus konsultantas… Bet gerai, gana čia krypti į asmeniškumus.

Tai vat, mano 4 darbuotojai ieškomi (skamba beveik kaip policijos skelbimas „Wanted“). Žinoma, jie bus surasti gana greitai, todėl ilgai nelaukdama kibsiu į kitą darbą – technikos pirkimą. Juk joks biuras neįsivaizduojamas be kompiuterių ar spausdintuvo.

Taigi, leidžiamės į technikos džiungles! O kol kas – lengvos savaitės ir patikimų darbuotojų Jums!

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Darbuotojų paieškos, arba kodėl blogiems darbuotojams reikia peršti kailį”

  1.   Technikos pirkimas, arba kodėl mpoteris ne tik už vairo yra ne pats puikiausias pavyzdys rašo:

    [...] Jauna verslininkė :) BLOGas.lt internetinis dienoraštis « Darbuotojų paieškos, arba kodėl blogiems darbuotojams reikia peršti kailį [...]

  2.   Ingrida rašo:

    Matau, kad straipsnis patalpintas jau daugiau nei prieš mėnesį, tai norėjau sužinoti, ar nenusivylei darbuotojus rinkusis ne pati? Ar tikrai iš to buvo naudos? Mano pažįstamas ieško naujo darbuotojo, tai mąsto, kaip čia greičiau prasisukti. Tavo nuomonė būtų naudinga! :)

Rašyk komentarą